حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

عسل و کلیه درد و درمان با عسل

درمان مشکلات کلیه با عسل

عسل و کلیه درد


حضرت محمد(ص) فرمودند: هر کس می خواهد شفا پیدا کند باید صبح ناشتا عسل را با آب باران مخلوط کرده و بنوشد.

نیوهل محقق روسی در سال ۱۸۱۳ به این نتیجه رسید که در بیماران کلیوی عسل بهترین ضدعفونی کننده مجاری ادرار به شمار می آید و آن پادزهر خوبی برای سموم مختلف می باشد. اگر مخلوط با آب باران یا آب مقطر تغذیه شود باعث زیاد شدن ادرار، رفع تشنگی و خرد شدن سنگ های کلیه و مثانه می گردد.

در کتاب های مختلف پزشکی راجع به اثر عسل و کلیه درد در بیماری های کلیوی اشاره شده است و آن را به ویژه در کاهش شدت درد توصیه می کنند و علت آن این است که در عسل حاوی مقدار ناچیزی پروتئین است و تقریبا” فاقد نمک می باشد. این دو ماده نقش مخالفی در عوارض کلیوی دارند.

عسل را با خیسانده گیاهان دارویی می خورند، پزشکان عسل را با جوشانده نسترن (۳۰ گرم میوه نسترن در یک لیتر آب ) با عصاره ترب سیاه (یک فنجان در روز) و در مورد رفع سنگ کلیه مصرف عسل را با روغن زیتون و آب لیمو (یک قاشق سوپ خوری ) ۳ بار در روز توصیه می کنند.

سفارش عسل طبی ۱۰۰ گیاه مخصوص جهت مشکلات کلیوی(کلیک کنید)

قندهای موجود در عسل بیشتر از نمک تغذیه شده ورم های فیستولی لوله های ادراری را از بین می برد. پژوهشگران معتقدند که عسل مستقیما” روی کلیه اثر کرده و غیر مستقیم ادرار را زیاد می کند و با تغذیه ۱۰۰ گرم و سپس ۵۰ گرم عسل در روز رنگ ادرار روشن می شود و باسیل ها (میکروب های زیان بخش) از بین می روند و عسل تیره را بیشتر سفارش می کنند. اگر چه عسل را به عنوان وسیله پیشگیری در بیماری های کلیوی توصیه می کنند با وجود این لازم است که از لحاظ مقدار با نظر و تجویز پزشک مصرف شود.

جهت دنبال کردن فروشگاه انگپین در فضای مجازی روی نام پیام رسان کلیک نمایید( بله، ایتا، گپ، سروش، آی گپ و روبیکا)

جهت دنبال کردن کانال طب اسلامی ایرانی در فضای مجازی روی نام پیام رسان کلیک نمایید(بله، ایتا، گپ، سروش، آی گپ و روبیکا)

شریف
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X