تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

شاه انگبین(ژل رویال)

(دیدگاه کاربر 3)
شناسه محصول: 2002 دسته: ,

135,000 تومان

صاف
آماده ارسال
مقایسهآیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر

 شاه انگبین (ژل رویال) و خواص شگفت انگیز آن

خواص شاه انگبین (ژل رویال) را می توانیم با دارو مقایسه بکنیم. بعضی از فواید شاه انگبین زرد که ما به آنها امتیاز بالاتری داده ایم را مورد بررسی قرار می دهیم تا خواص آن در میان مردم عزیزمان ناشناخته باقی نماند.

شاه انگبین که نام دیگر آن ژل سلطنتی است، به قدری دارای فواید بی نظیری می باشد که به آن این نام را اعطا کرده اند.

افراد زیادی جذب نام ژل سلطنتی می شوند. البته که باعث کنجکاوی می شود.

خواص درمانی شاه انگبین زرد

خواص درمانی که ما برای عسل به شما بیان کردیم. ژل رویال هم دارای خواص درمانی بیشماری می باشد مانند حفظ استخوان، تقویت ایمنی بدن، درمان آسم و خیلی مواردی که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.

خواص شاه انگبین برای

ایمنی بدن
آلزایمر
یائسگی
درمان زخم های شدید
بیماران دیابتی نوع دو
استخوان
در کاهش وزن
افزایش سوخت‌ و ساز
ناباروری مردان
تنظیم و کنترل فشار خون
کاهش کلسترول خون
برای پوست
برای مغز
زخم معده
بیشتر کردن گلبول قرمز

 

تولید ژل رویال توسط زنبور عسل

شاه انگبین از کجا می آید؟

احتمالا” این سوال در ذهن شما باشد که اصلا” شاه انگبین زرد از کجا می آید؟ منبع آن کجاست؟ کدام دسته از زنبور ها آن را تولید می کند؟ در این بخش به این سوال پاسخ می دهیم.

این ماده بسیار با ارزش به دست زنبور کارگر تولید و تهیه می شود. و منبع به دست آوردن آن خود کندو می باشد نه جای دیگر.

این ماده سرشار از پروتئین هست که برای بیشتر کردن سلول های کندو ضروری می باشد.

دلیل تولید شاه انگبین چیست؟

دلیل تولید ژل با عسل کاملا” متفاوت می باشد. از آنجایی که زنبور ملکه از عسل تغذیه نمی کند و فقط از ژل سلطنتی استفاده می کند. در نتیجه غذای مهم زنبور ملکه می باشد. همین دلیل ساده باعث تولید شاه انگبین می شود.

و از همه مهمتر برای ایجاد زنبور ملکه است اگر زنبورها ملکه ی خود را از دست بدهند سریعا ژل رویال تولید می کنند تا یکی از لاروها را به زنبور ملکه تبدیل بکنند. و زنبور داران این موضوع را می دانند و  ملکه را از کندو بیرون می آورند و زنبوران کارگر سریعا” شاه انگبین تولید می کنند.

خواص ژل رویال برای ایمنی بدن

طبق تحقیقاتی که در دانشگاه آمریکا در اوایل سال ۲۰۰۱ انجام شده است شاه انگبین قادر به تقویت سیستم ایمنی بدن انسان می باشد. طبق گفته دانش پژوهان این تحقیق ژل سلطنتی زمانی که بدن انسان دچار ضعف در ایمنی می شود به سرعت از شاه انگبین برای بهبود ایمنی کمک می گیرد و وضعیت بدن را به حالت عادی برمی گرداند.

خواص شاه انگبین برای آلزایمر

یکی از خواص شاه انگبین زرد (royal jelly benefits) بی شک جلوگیری از بیماری آلزایمر می باشد. این ماده بی نظیر این توانایی را دارد که حافظه کوتاه مدت را بهبود بدهد. به این دلیل که بر روی اعصاب تأثیر مستقیم می گذارد. البته که آلزایمر ریشه اش در حافظه و قدرت یادگیری است.

آنتی اکسیدان هایی که در شاه انگبین می باشد این خواص شاه انگبین بدون هیچ آزمایشی قابل اثبات می باشد که در درمان اعصاب و اختلالات حافظه اصلی ترین کاربرد را دارد.

می خواهم شما را با یک مسیر عصبی مهم در بدن به نام استیل کولین صحبت بکنم که کار این انتقال دهنده عصبی می باشد و در یک بخش از مغز انسان به اسم هیپوکامپ که خاطرات روزانه ما در آن ثبت می شود. وقتی استیل کولین در بدن دچار مشکل می شود این مشکل به هیپوکامپ هم که در ارتباط می باشد تحت تاثیر قرار می گیرد.

با خوردن ژل می توانیم مسیر عصبی استیل کولین را تقویت بکنیم. که در اصل همان هیپوکامپ که مربوط به حافظه و خاطرات روزانه می باشد تقویت می شود. که همین امر تا حدودی باعث از بین رفتن آلزایمر می شود.

عسل مخصوص۱۰۰ گیاه انگپین خواص ضد آلزایمر داره

خواص برای یائسگی

مصرف شاه انگبین مسائل دوران یائسگی و دوران پس از یائسگی را بهبود و کاهش می دهد. و می تواند به زنان بسیار زیادی که این مشکل را دارند کمک به سزایی بکند. برای اینکه مشکل یائسگی حل شود پیشنهاد می کنیم از جینسینگ و روغن پامچال هم استفاده بکنید.

شاه انگبین دارای پروبیوتیک است

پروبیوتیک باکتری های هستند که به شدت به روده انسان کمک می کند. این باکتری مفید اسید لاکتیک تولید می کند. که تشکیل دهنده بخشی از روده می باشد. پروبیوتیک های مختلفی وجود دارد که از همه مهمتر بیفیدوباکتری است.

اما شاه انگبین زرد که در آن بیفیدوباکتری یافت می شود. که به حفظ سلامتی دستگاه گوارش عالی می باشد. البته اگر شاه انگبین را با عسل مصرف بکنید طول پایداری این باکتری بیشتر خواهد شد.

 

خواص برای درمان زخم های شدید

شاه انگبین مانند عسل  از این خصوصیت درمان زخم برخوردار می باشد. البته با بررسی هایی که به صورت علمی انجام شده به این نتیجه رسیده اند که شاه انگبین در درمان زخم مانند عسل کاربرد دارد و می توانند در بهبود زخم های شدید از آن استفاده کنند.  کمک می کند تا حاشیه زخم سریع تر خوب شود و بهبودی زخم به سرعت بالا انجام شود.

خواص ضد زخم عسل کنار را بخوانید

خواص ژله رویال برای بیماران دیابتی نوع دو

از آنجایی که دوست داریم با تحقیقات علمی از خواص ژل رویال برای شما بگوییم. اینجا هم با یک تحقیق شروع می کنیم وقتی پزشکان تصمیم گرفتند که بر روی ۴۰ بیمار دیابتی نوع دو آزمایشاتی را انجام دهند.

این بیماران هر روز باید ۱۰ گرم ژل  یا یک قرص تلقینی که هیچ اثری ندارد و بیمار این را نمی داند که قرص هیچ اثری ندارد معمولا” به این قرص ها پلاسیبو می گویند.

وقتی تحقیقات تمام شد سطح درجه گلوکز خون تغییراتی کرد که به بیماران دیابت نوع دو مفید و موثر بود. در واقع شاه انگبین به آنها کمک می کرد تا بیماری دیابت وضعیت بدتری پیدا نکند. البته این آزمایش نیاز به تحقیقات بیشتری دارد.

خواص شاه انگبین برای استخوان

خواص شاه انگبین برای پوکی استخوان را در این بخش از مقاله مورد بررسی قرار می دهیم. پزشکان ارتوپد آن را به بیماران خودشان پیشنهاد می دهند.

وقتی دلیل را پرسیدم پاسخی که به پرسش ما دادند این بود که شاه انگبین با داشتن مواد معدنی مغذی و کلسیم در خود به استخوان ها در رشد و جلوگیری از پوکی استخوان موثر است.

البته دانشگاه پزشکی ترکیه این تحقیق را روی افرادی که ژل مصرف می کنند و افرادی که شاه انگبین مصرف نمی کنند و از منبع تغذیه ای یکسانی برخوردار بودند انجام داده است.

از هر دو گروه از استخوان ها و آزمایش خون گرفتند تا مورد بررسی قرار دهند کسانی که شاه انگبین مصرف می کردند تراکم استخوانی بالاتری داشتند نسبت به کسانی که از شاه انگبین استفاده نمی کردند.

در نتیجه کسانی که از ژل سلطنتی استفاده می کنند دچار پوکی استخوان نمی شوند.

خواص ژل رویال در کاهش وزن

البته این خواص به طور مستقیم عمل نمی کند این خاصیت به طور غیر مستقیم وارد عمل می شود. یکی از موادی که در ژل سلطنتی وجود دارد لسیتین نام دارد که در خیلی جاها به عملکرد بدن کمک می کند از جمله در جوان سازی پوست، کم کردن کلسترول، کمک کردن به کبد و هضم راحت تر که این موارد می توانند در کاهش وزن شما تاثیر گذار باشند.

به همین دلیل می گویم به طور غیر مستقیم وزن شما کم می شود. افزایش سوخت و ساز هم می تواند در کاهش وزن اثر گذار باشد که در بخش بعدی به آن می پردازیم.

افزایش سوخت‌ و ساز بدن با ژل رویال

چیزی که در این بخش از مقاله می خواهم به شما بگویم در مورد سوخت و ساز بدن می باشد. اسید آمینه در سوخت وساز بدن ما موثر است.

اسید آمینه های موجود در ژل برای ایجاد پروتئین برای سوخت و ساز نیاز ضروری می باشد. این اسید آمینه ها بدن انسان قادر به تولید آن نمی باشد. تعداد این اسید آمینه ۸ تا می باشد که به رشد ماهیچه ها و استقامت استخوان ها کمک زیادی می کند.

شاه انگبین زرد

 

خواص برای ناباروری مردان

البته که مردان هم دچار مشکلات ناباروری می شوند در واقع وقتی تعداد اسپرم، تستوسترون(Testosterone) مرد دچار مشکل شود نمی تواند صاحب یک فرزند شود.

شاه انگبین می تواند به این مشکلات جنسی مرد کمک کند تا تعداد و میزان تحرک اسپرم، درجه تستوسترون را بهبود دهد تا یک مرد بتواند احتمال موفقیت در باروری تخمک های زن را بیشتر بکند.

تنظیم و کنترل فشار خون

شاه انگبین به دلیل داشتن پروتئین در خود این قابلیت را دارد که فشار خون را کنترل و تنظیم بکند. نام این پروتئین هیدرولیزات نام دارد که وقتی این پروتئین با پتاسیم ترکیب می شود در باز کردن رگ ها طوری که فشار خون در سطح عادی بماند کارایی دارد. در نتیجه یکی از خواص آن در تنظیم فشار خون است.

اکثر مواقع فشار خون به دلیل بد کارکردن کلیه می باشد. اگر کلیه درست کار نکند سدیم و پتاسیم را در خون نمی توانند کنترل بکند و رگ های خونی دچار بزرگی و کوچکی های اشتباه می شوند.

اگر مطالب بالا را خوانده باشید در قسمت آلزایمر استیل کولین را معرفی کردیم. یکی دیگر از وظایف استیل کولین بزرگ کردن رگ ها یا به اصطلاح گشاد کردن رگ ها می باشد. و همین کار می تواند فشار خون را تا حد زیادی پایین بیاورد.

خواص برای کاهش کلسترول خون

یکی دیگر از خواص شاه انگبین یا ژل سلطنتی ایجاد تعادل در سطح کلسترول خون است. بررسی های انجام شده این را به ما نشان می دهد که زمانی که فردی از شاه انگبین تغذیه می کند سطح کلسترول پایین می آید و از مشکلاتی که کلسترول زیاد در خون ایجاد می کند جلوگیری می کند. از جمله مشکلی مانند تصلب شرایین که شاه انگبین در برابر آنها مقاومت نشان می دهد.

ژل رویال و پوست

فواید شاه انگبین برای پوست

ژل سلطنتی به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان با پیری زود رس مبارزه می کند. شاه انگبین زرد پوست بدن شما را جوان تر نگه می دارد. یکی از راه های جلوگیری از پیری زودرس پوست استفاده از ژل سلطنتی می باشد. در پوست بدن ما به دلایلی حفره هایی به وجود می آید که ژل رویال (Royal jelly) توانایی حذف آنها را دارد.

عوامل مفید شاه انگبین(ژل رویال) برای پوست

تیامین
کلاژن
ویتامین های ای(E)، ث(C)، دی(D)، ای(E)
لسیتین

مهم ترین آن کلاژن هست که به سرعت بافت های پوست را به همدیگر متصل می کند تا از چین و چروک پوست محافظت کند. کلاژنی که عمر سلول های پوست را بیشتر می کند.

همچنین این ژل با ارزش می تواند رادیکال های آزاد مضر را از بین ببرد رادیکال هایی که لطافت پوست شما را کم تر می کند.

البته فقط شاه انگبین با پیری زودرس پوست مبارزه نمی کند بیماری هایی از قبیل آکنه، قارچ، اگزما را می تواند به درمان آنها یاری برساند.

خواص شاه انگبین برای مغز

در یک آزمایشگاه وقتی موش هایی که دچار آلزایمر بودند، در آزمایشگاه شاه انگبین را به موش ها دادند، این موش ها توانستند حرکت های مارپیچ ها را طی کنند یعنی اینطور بوده که قبلا” نمی توانستند از مارپیچ ها عبور بکنند ولی بعد از مصرف شاه انگبین توانستند.  می فهمیم که شاه انگبین بر روی مغز کوچک آنها تأثیر گذاشته و موش ها توانستند مسیر را یاد بگیرند و از توانایی مغزی برای عبور استفاده بکنند.

درمان زخم معده با ژل رویال

فواید شاه انگبین برای زخم معده

کلا” معده یک عضو مرطوب در بدن ما محسوب می شود. و درمان زخم در جای مرطوب سخت است. این ژل توانایی درمان این نوع زخم ها را با تحریک متابولیسم بدن دارد. کمتر چیزی می تواند این نوع عملکرد را در درمان زخم معده را داشته باشد آن هم به طور کاملا” طبیعی

افزایش تعداد گلبول های قرمز

 خیلی از افراد دچار کم خونی شده اند فقط به این دلیل که سطح گلبول قرمز در خون آنها کم شده و مشکلاتی را برایشان به وجود آورده که دوست نداریم شما هم دچار کم خونی شوید.

بازهم می رسیم به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است.

در این تحقیقات حدود ۳۰ نفر در یک بازه زمانی مشخص روزانه ۳ گرم ژل رویال خوردند و قبل از شروع تحقیق تعداد گلبول ها را تخمین زدند و بعد از اینکه کار آزمایشی آنها تمام شد تعداد گلبول ها افزایش پیدا کرده بود.

موارد مانع مصرف شاه انگبین زرد

همانطور که شاه انگبین برای برخی افراد دارای فواید می باشد برای بعضی افراد دیگر به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. کسانی که با شرایط زیر هستند از خوردن شاه انگبین خودداری بکنند.

خانم های حامله
کسانی که سرطان سینه دارند(از نوع گیرنده استروژن مثبت)
کسانی که از داروهای روان کننده خون مصرف می کنند
کسانی که به نیش زنبور حساسیت دارند به هیچ عنوان نباید از شاه انگبین مصرف بکنند.
مادرانی که به نوزادشان شیر می دهند

نکته مهم در افراد مذکور بالا برای مصرف ژل سلطنتی این هست که اگر به هر دلیلی می خواهید شاه انگبین بخورید به طبیب مراجعه کرده و زیر نظر او شروع به مصرف نمایید.

ما اصالت شاه انگبین و ایرانی بودن آن را تضمین می کنیم تا شما بهبودی خود را سریعتر به دست آورید.

طریقه مصرف:

هر صبح قبل از صبحانه با قاشق چوبی به اندازه یک نخود زیر زبان قرار دهید تا آب شود.
با عسل ترکیب و استفاده می شود.

خواص شاه انگبین بصورت فهرست وار:

در یک کلام می توان گفت:شاه انگبین برای هر دردی خوب است بجز مرگ…

درمان کننده ناباروری و نازایی
افزایش دهنده اسپرم

تقویت کننده نیروی جسمی و جنسی
مفید برای کبد
جلو گیری کننده و درمان کننده انواع سرطان
مفید برای بیمارانی که عمل جراحی یا زایمان و یا خون ریزی زیاد داشته اند
درمان کننده مشکلات عصبی
درمان کننده مشکلات پوستی حتی سرطان پوست
افزایش دهنده شیر مادران
تقویت کننده هوش و حافظه ضد آلزایمر
برطرف کننده تنش های روحی و افسردی
کمک کننده به رشد کودکان
تقویت کننده و زیاد کنند نطفه
درمان کننده زود انزالی

تقویت کننده سیستم دفاعی و ایمنی بدن
جلوگیری کننده از پوسیدگی دندان
تقویت کننده بینایی
درمان کننده کم خونی
افزایش دهنده طول عمر
جلوگیری کننده از پیری زودرس
مفید برای دوران یائسگی و به تأخیر انداختن آن
جلوگیری کننده از ریزش و سفیدی مو
جلوگیری کننده از سقط جنین

 

 

جهت دنبال کردن فروشگاه انگپین در فضای مجازی روی نام پیام رسان کلیک نمایید(بله، ایتا، گپ، سروش، آی گپ و روبیکا)

برچسب:
سایر مشخصات
درصد ژل

10گرم ژل با 1000گرم عسل|10گرم ژل با 500گرم عسل|20گرم ژل با 500گرم عسل|30گرم ژل با 1000گرم عسل|30گرم ژل با 500گرم عسل|40گرم ژل با 500گرم عسل|50گرم ژل با 1000گرم عسل

وزن نامعلوم

نظرات با الفاظ نامناسب و توهین آمیز و تبلیغات، منتشر نمی گردد.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

3 دیدگاه برای شاه انگبین(ژل رویال)

 1. خریدار این محصول
  در مورد خرید این محصول مطمئن نیستم

  توسطدر تاریخ

  خانمم ام اس داره و حدود ۹ ماهه مشتری این ژل هستم و انواع دیگه عسل ها وگرده و… را از همین فروشگاه خرید کردم
  به لطف خدا خانمم بهتره
  تخفیف های خوبی هم آقا شریف به مادان که لازمه انجام وظیفه کنم و بگم

  • توسطدر تاریخ

   انجام وظیفه بوده برادر
   ممنون از اعتماد و لطفتون

 2. خریدار این محصول
  در مورد خرید این محصول مطمئن نیستم

  توسطدر تاریخ

  همه چی خوب 👌👌👌
  یادمه سفارش اولم خیلی شک داشتم و گفتم مراحل اختلاط ژل هم برام فیلم گرفتید فرستادید، برای تقویت بنیه مادرم ازش استفاده کردم و خدا رو شکر نتیجه گرفتیم.
  تخصصی در مورد ژل ندارم اما اعتمادی که دارم باعث شده از شما خرید کنم.

  • توسطدر تاریخ

   بله
   زمستان سال پیش بود
   همون کار مبنای اعتماد شد خداروشکر

 3. خریدار این محصول

  توسطدر تاریخ

  ژل رویالتون واقعا فوق العاده بود
  اصالت وخلوصش درجه یکه با اولین استفاده ادم قشنگ متوجه میشه که این محصول یه چیز دیگه اس یه چیز ناب و فوق العاده هست. بسیار متشکرم

  • توسطدر تاریخ

   ن شاء الله که اثرات و خواص‌ اون رو ببینید

   از ابراز محبت همیشگی شما و اینکه وقت گذاشتید بابت نظر دادن، ممنونم
   واقعا” کمتر مشتری میاد و کامل اظهار نظر میکنه، اکثر دوستان از سر بی حوصلگی نظرشون رو نمیگن و این خوب نیست، چون الان تو جامعه تقلب زیاد هست و ما از طریق مشتری ها خیلی میتونیم اعتماد ها رو جلب کنیم، اونقدری که مشتری باعث جلب اعتماد میشه، تست و آنالیز و… نمیشه

   بازم ممنونم